Haber

Eray Erel’den yüzüme büyük başarı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Keşan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Eğitim Uzmanı ve Kapalı Yüzme Havuzu Yüzme Antrenörü Eray Erel (34) tarafından düzenlenen 25 yaş ve üzeri kış şampiyonalarında kurbağalama branşında serbest branşta Türkiye 3.’sü oldu. Türkiye Yüzme Federasyonu geçtiğimiz hafta sonu Edirne’de. Keşan’ı 7. olarak başarıyla temsil etti.

Eray Erel, Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü adıyla katıldığı şampiyonayla ilgili basın toplantısı düzenledi. 25 yaş ve üzeri Türkiye Şampiyonası’nda kurbağalama branşında Türkiye 3.’sü olduğunu belirten Erel, yarışmaya öğrencilere yakın bir deneyim sunmak ve deneyimlerini paylaşmak amacıyla katıldığını söyledi.

Erel, “Beklediğimden daha iyi not aldım. Öğrencilerimiz var. Burada devam eden öğrencilerimizin bundan sonra yüzme branşında Keşan’a nice başarılar getirmesini temenni ediyorum. Bir start yaptım ve madalya ile döndüm. Kapalı havuzumuzun ilk madalyasını aldık.Ailem,eşim,Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,Gençlik Hizmetleri ve Spor Bölge Müdürü Vedat Çimen’e.Çok güzel hayallerimiz var.Hayallerimiz artık gerçekleşmeye başladı. Tesisimiz var. Kurslara giden çok başarılı öğrencilerimiz var. İnşallah Keşan’a nice başarılar kazandıracağız. Bu bir başlangıç” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu