Yaşam

Kardeşlerden Çarpıcı Açıklamalar Yaptı: Müge Anlı’da Büyükşen Cinayetinde Karar Açıklandı!

Mahkeme, Müge Anlı’daki en kapsamlı cinayet davalarından biri olan Büyükşen çiftinin öldürülmesine ilişkin kararını verdi. Dosyada şüpheli olarak görülen kardeşler Büşra ve Uğur ile birlikte ağabey Osman, anne ve babasının katillerini aramak için Müge Anlı’ya gitti. Defalarca açılıp kapatılan belgede son karar verildi. Büyükşen kardeşler açıklama yaparken şüpheyle izlenen Büşra, Müge Anlı’ya sitem etti.

Konya’da 3 Eylül 2018’de Necla ve Metin Büyükşen çifti evlerinde kar maskeli bir kişi tarafından öldürülmüş halde bulundu.

Büyükşen çiftinin kardeşleri ve çocukları 12 Nisan 2019’da Müge Anlı’ya başvurdu. Anlı ise evrakı titizlikle işlemeye başladı.

Büyükşen çiftinin kızı Büşra, olay sırasında evde olduğunu, maskeli bir kişinin anne ve babasını öldürüp darp ettiğini söyledi.

Büşra, Uğur ve Uğur’un eşine şüpheyle bakıldı. Bu arada büyük oğulları Osman isyan halindeydi. Faili faili meçhul olarak askıya alınan olayda Osman Büyükşen’in isyanı sonuçlanmış ve JASAT olayı çözmek için özel bir ekip oluşturmuştur.

Bir süredir tartışılan konu yeniden kapandı. Büyükşen çiftinin ‘kazara’ ölebileceği şüphesi yenilmişti. Özel tim, olayı titizlikle yürütürken, son yaklaşırken gözler mahkemeye çevrildi.

Kardeşler sonunda ortada kaldı. Şimdi mahkeme, sanıklar Büşra ve Uğur’un isimlerini hem temize çıkardı hem de katilleri buldu.

Cinayeti Esra Taş ve sevgilisi Abdullah Başdemir ile birlikte işlediği iddia edilen Ertuğrul Çelik, ikişer müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Olay anında konutta bulunan ve çelişkili sözleri nedeniyle şüphelenilen Büşra Büyükşen, kararın ardından Müge Anlı grubu tarafından arandığını ve Anlı’nın teşekkür istediğini söyledi.

Stüdyodakilerin şüpheyle baktığı Büyükşen çiftinin kızları Büşra, Müge Anlı’ya karşı çıktı. İddiasına göre Müge Anlı’nın ekibi Büşra’yı aradı ve “Müge Anlı’ya teşekkür videosu çekip paylaşın” dedi!

Büşra, “Başkalarının 4 duvar arasında oturduğu yerden topladığı bilgilerle her şeye hakim olduğunu sananlara teşekkür etmeyeceğim, Müge Anlı’dan bahsediyorum” diyerek sitemde bulunan Büşra, şunları söyledi ?

Bakalım Müge Anlı, Büşra Büyükşen’in iddiaları hakkında bir açıklama yapacak mı? takip ediyoruz!

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu