Yaşam

Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Open Mic’e Katılacak

14 Mayıs’ta yapılan seçimler sonucunda Cumhur İttifakı’nın adayı belli oldu. Recep Tayyip Erdoğanve Ulus İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu , %50’nin üzerine çıkamadı ve ikinci tipte kaldı. Bunun ardından 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci ilaç için heyecanlı bekleyiş başladı.

Son günlerde BaBaLa TV kanalında Oğuzhan Uğur’un düzenlediği Kemal Kılıçdaroğlu ile çok sayıda vatandaş konuştu. Konular Mikrofonu Aç programa katılmaya davet edildi. Bugün beklenen açıklama geldi.

Oğuzhan Uğur, programa Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağını açıkladı.

https://twitter.com/twitter/status/1658543914217791496

Oğuzhan Uğur geçtiğimiz günlerde 74 yaşındaki siyasetçinin Konular Açık Mikrofon’a katılacağını duyurmuştu. Uğur, Kılıçdaroğlu kendini aramak bizzat geleceğini söylediğin Taşınan. Programın ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok.

Programa ilk olarak Habertürk yayınına katılan Kılıçdaroğlu’nun katılacağı haberi geldi. MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat Kulat tarafından verilen yayında Kılıçdaroğlu’nun Konular Açık Mikrofon’a geleceği bilgisini aldığından bahsetmişti. Oğuzhan Uğur da Twitter hesabından Kulat’ın açıklamalarını paylaştı.

Cumhurbaşkanlığı adayı Kılıçdaroğlu, birinci sınıf seçimler öncesi BaBaLa TV’nin teklifini reddetmişti.

BaBaLa TV YouTube kanalında yayınlanan Konular Açık Mikrofon’a seçim sürecinde aday olan Sinan Oğan’dan adaylıktan çekilen Muharrem İnce’ye kadar birçok önemli siyasetçi katıldı. Oğuzhan Uğur’un sunduğu programda davetliler, davetli siyasetçilere merak ettikleri konularda sorular sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu