Yaşam

Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın Erotik Rüya Sahnesi Ömer’e damga vurdu!

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Star TV’nin yeni dizisi Ömer’in 4. bölümünde Selahattin Paşalı’nın hayat verdiği Ömer karakterinin erotik rüyası diziye damgasını vurdu. Sosyal medya adeta bir yangına dönüştü!

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ve Barış Falay gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi her hafta seyirciyi kendine çekmeyi başarıyor.

Netflix’in dikkat çeken İsrail dizisi Shtizel’den uyarlanan Ömer dizisinde yıllar sonra mahallesine dönen Gamze ile mahalledeki cami hocasının oğlu Ömer’in hikayesini izliyoruz.

Büyük bir uyum yakalayan ikilinin hemen hemen her sahnesi sosyal medyada da gündem oluyor. Seyirciler ilk günden Gamze ve Ömer’i çok sevdi.

Dizinin dördüncü bölümü dün yayınlandı ve Aziz dizisiyle popülaritesini artıran Simay Barlas, Süreyya karakteriyle diziye dahil oldu. Süreyya, Ömer’e uzun yıllardır aşık olan genç bir kızdır.

Ömer 4. bölümde Süreyya ile nişan hazırlığı yaparken bir yandan da evlilik teklifini reddeden Gamze’yi aklından çıkaramadı.

Ömer’in dizide gördüğü erotik rüya sosyal medyaya damgasını vurdu. Ortalık yangına döndü!

O sahneyi buradan izleyebilirsiniz:

Kullanıcılar ne yazık ki bu aşamaya kadar yükseldi…

Sizce uyumlular mı? Haydi yorumlar!

osmangazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu